flag Судова влада України

Стара версія сайту | Лист вебмайстру

Запрошення місцевих ЗМІ до співпраці

12 травня 2017, 12:30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Запрошення місцевих ЗМІ до співпраці

  

            З метою підвищення рівня довіри громадськості до здійснення правосуддя, розуміючи при цьому важливу роль мас-медіа та їх вплив на формування громадської думки, звертаємось до засобів масової інформації з пропозицією співпраці.

            Сьогодні суспільство, як ніколи, потрібно інформувати про те, що відбувається в судовій владі, тому її прозорість, налагодження дієвої системи інформування громадян, поширення об’єктивної інформації про суди - це ті речі, важливість яких важко заперечити.

            Суспільна довіра й повага до суду є гарантом ефективної роботи судової системи, і ЗМІ, як основний засіб публічного механізму поширення інформації, відіграють в цьому одну з найважливіших ролей.

            Тому з метою визначення проблем та перспектив взаємодії запрошуємо представників ЗМІ на робочі зустрічі та пропонуємо у зручний для Вас час відвідувати судові засідання, з метою висвітлення як роботи суду в цілому, так і конкретних судових справ.

З питань організації та проведення зустрічей пропонуємо звертатись до прес-секретаря суду Гриновця Ореста Богдановича, каб.10, судді-спікера Стрельбицького Віталія Вікторовича, каб. 3, або за телефоном: (032)261-38-38.

Дуже сподіваємося почути від Вас зауваження та пропозиції, а також визначення подальших кроків до співпраці!