flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Судом призупинено виготовлення і видачу судових документів на паперових носіях

09 квітня 2021, 12:35

  У зв’язку з відсутністю забезпечення офісним папером та відсутністю коштів на обслуговування копіювальної техніки (заправка картриджів до принтерів), на підставі рішення зборів суддів №2 від 08.04.2021,

з 09 квітня 2021 року судом призупинено виготовлення і видачу судових документів на паперових носіях, в тому числі і тих, які надходять на електронну адресу суду.

  Учасникам судових процесів рекомендовано відстежувати дату призначення справи на вебсайті суду, а із текстами судових рішень ознайомлюватися у Єдиному державному реєстрі судових рішень.

  Всі документи (апеляційні скарги, заяви, клопотання, скарги, пояснення, відзиви тощо) надавати суду поштою, через скриньку для вхідної кореспонденції, розміщену на першому поверсі суду.

  На час запровадження карантину (віднесення Львівської області до «червоного»  рівня  епідемічної небезпеки) та до часу забезпечення суду офісним папером ТУ ДСА України в Львівській області і забезпечення роботи копіювальної техніки, ПРИЗУПИНИТИ прийом громадян канцеляріями суду.

Надання інформації здійснюється в телефонному режимі:

Загальна канцелярія  032-261-38-64

Цивільна канцелярія  032-261-38-48

Кримінальна канцелярія  032-261-38-58

Адміністративна канцелярія  032-261-38-64

Архіваріус  032-261-38-58

  В день судового розгляду, учасники справ, які прибули до суду, повинні знаходитися на першому поверсі та очікувати від секретаря судового засідання відповідного запрошення до залу судового засідання.

  Рекомендувати учасникам судових процесів знайомитися з матеріалами справ після завершення карантину. 

  16 лютого 2021 року Галицький суд Львова ВЖЕ ЗВЕРТАВСЯ до ДСА України, Вищої ради правосуддя та Ради суддів України із повідомленням про відсутність офісного паперу, відсутність коштів на обслуговування копіювальної техніки (заправка картриджів до принтерів) та відправлення поштової кореспонденції.

  У відповідь на дане звернення надійшли повідомлення про відсутність видатків (асигнувань) на забезпечення здійснення правосуддя місцевими судами.

  Останній раз папір отримувався судом 22 лютого 2021 року і в дуже не значній кількості (18 пачок), які були використані протягом двох тижнів.

  Відтак, в суді склалася критична  ситуація, коли суд немає можливості видавати копії судових рішень, виконавчих листів, копій з матеріалів справи і навіть роздрукувати документи, які надходять на електронну адресу суду чи за допомогою системи «Електронний суд».

  Неналежне фінансування забезпечення суду призводить до численних скарг громадян, порушує їх прав на доступ до правосуддя і підриває авторитет правосуддя в цілому, в той час, як судовий збір сплачується учасниками процесу практично за кожну подану позовну заяву, за видачу копій документів, дисків, відтак, щодня ДСА отримує значні суми коштів.

  Питання належного фінансування суду в частині забезпечення офісним папером,  знаками поштової оплати (марками), виділення коштів на обслуговування копіювальної техніки (заправка картриджів до принтерів) потребує негайного вирішення!!!

 

   У разі надходження офісного паперу від ТУ ДСА України в Львівській області та забезпечення роботи копіювальної техніки, робота канцелярій суду з видачі судових документів буде відновлена !!!