Задати питання Задати питання
flag Судова влада України

Заступник голови суду Віталій Стрельбицький відвідав тренінг для викладачів, які будуть задіяні в навчальному процесі для кандидатів на посаду судді

03 травня 2018, 17:00

26 - 27 квітня 2018 року за підтримки проекту ОБСЄ «Удосконалення суддівської освіти та навчання» у місті Одесі був проведений тренінг для викладачів, на теми: «Корупційні злочини та злочини у сфері службової діяльності» та «Докази і доказування у кримінальному судочинстві».

Тренінг проводили викладачі відділу підготовки викладачів (тренерів) НШСУ Ольга Шаповалова, Олександр Коротких та суддя у відставці, кандидат юридичних наук Ольга Булейко, а також суддя Святошинського районного суду м. Києва Вікторія  Жмудь, суддя Дарницького районного суду м. Києва, кандидат юридичних наук Петро Заруба, суддя Оболонського районного суду м. Києва Микола Місечко, суддя Шаргородського районного суду Вінницької області Ігор Строгий, суддя Вугледарського міського суду Донецької області Ольга Луньова.

У ході дводенної роботи тренери-викладачі мали змогу проаналізувати інтерактивні методи навчання, які застосовуватимуться під час тренінгів, ознайомитись з матеріалами міні-лекцій, з презентаціями в Power Point, опрацювали представлені практичні завдання, запитання для мозкового штурму та обговорили контрольні питання. Під час тренінгу тренери активно працювали у малих групах та виконували практичні завдання, презентували свої напрацювання на загальне обговорення.