flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

3-4 жовтня 2019 року суддя Галицького районного суду м. Львова Віктор Романюк взяв участь в семінарі для суддів

07 жовтня 2019, 17:01

3-4 жовтня 2019 року суддя Галицького районного суду м. Львова Віктор Романюк взяв участь в семінарі для суддів на тему: “Управління змінами”, який проводило  Львівське регіональне відділення Національної школи суддів України у м. Львові .

Сучасне юридичне середовище доволі динамічне, а суддівський корпус перебуває в постійному русі, що стимулює до розвитку та вдосконалення не лише професійних, а й особистих якостей. Для декого це є викликом, виходом із зони комфорту, а для когось – поступом до розвитку.

Особливо часто в межах суддівської діяльності є потреба у прийнятті рішень в “нестандартних” позапроцесуальних ситуаціях та в умовах дефіциту часу. За таких обставин важливе значення мають навички взаємодії в колективі – малій професійній спільноті.

Пропонуючи саме суддівській слухацькій аудиторії семінар на зазначену тему, його викладацький склад має на меті поділитися із його учасниками підходами, що забезпечують гнучкість та динамізм поведінки особи в професійній сфері, а також навичками оптимального спілкування та реагування на зміни.

Досягайте успіху, переживайте почуття гордості та отримуйте задоволення від вашої роботи, тому що лише так ви зможете допомогти вдосконалити роботу вашого колективу. Перебування в інертному стані означає тупцювання на місці, або й повернення в минуле. Бути сучасним  означає змінюватись, вирішувати проблеми, а розвиватись – мати здатність вирішувати ще складніші проблеми, зазначила у вітальному слові директор Львівського регіонального відділення Національної школи суддів України Оксана Польна.

Ірина Глущенкова - сертифікована тренерка, експертка з системних програм розвитку персоналу, тренінговий партнер Європейської Бізнес Асоціаці (ЕВА) підкреслила, що особисті страхи та емоції впливають на кожного, а також на “малі” та “великі” колективи, а тому дуже важливо саме в час змін мати дороговкази. Тренерка ознайомила слухацьку аудиторію із правилами роботи та підкреслила, що підхід до вичення теми та її проблематики буде не академічним, а дослідницьким.

Дводенний захід проводиться Оксаною Польною та Іриною Глущенковою. Впродовж першого дня семінару  тренерки ознайомлять суддів із кращими практиками та підходами до ведення та управління змінами. Другий день навчання суддів орієнтований на формування практичних навичок.

Теоретичний матеріал, виконані вправи та набуті навички сприятимуть налагодженню якісної взаємодії суддів з їхнім оточенням, формуванню нових цінностей і стандартів поведінки в професійному середовищі та способам співпраці в ньому.  Акумулювавши увесь запропонований матеріал судді зможуть ініціювати зміни, необхідні для мікроколективу “суддя – помічник – секретар”, та віднайти в собі сили допомогти іншим в кризових ситуаціях.