flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Судом обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою зловмиснику, який підірвав автівку львівського підприємця

30 жовтня 2019, 15:10

   30 жовтня 2019 року Галицьким судом Львова обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без визначення розміру застави підозрюваному у вчиненні замаху на умисне вбивство, вчинене способом небезпечним для життя багатьох осіб.

   Дане рішення слідчим суддею було прийняте з огляду на доведеність обґрунтованої підозри особи у вчиненні злочину, наявність передбачених КПК України ризиків невиконання процесуальних обов’язків.

   Згідно даних органу досудового розслідування встановлено, що 15 травня цього року на вулиці Трускавецькій у Львові (навпроти ЖК «Парус SMART») невідомий підклав саморобний вибуховий пристрій під авто «БМВ Х6», за кермом якого перебував львівський бізнесмен.

   Зловмиснику не вдалось довести намір до кінця через обставини, які від нього не залежали – після вибуху потерпілий залишився живим.

   При спробі вручити повідомлення про підозру, вказаній особі вдалось утекти. Проте, правоохоронці виявили фігуранта на перетині Львівської та Тернопільської областей, де й оголосили підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст.15, п.5 ч.2 ст.115 КК України (замах на умисне вбивство, вчинене способом небезпечним для життя багатьох осіб).

   Підозрюваному у вчиненні  інкримінованого злочину загрожує покарання у виді позбавлення волі на термін від 10 до 15 років або довічне позбавлення волі.

Підготував помічник голови суду Підлужний Р.А.