flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Судом обрано запобіжний захід особі, яка підозрюється у торгівлі зброєю

10 липня 2020, 14:27

Слідчим суддею Галицького районного суду міста Львова 10 липня 2020 року розглянуто клопотання старшого слідчого відділу розслідування особливо тяжких злочинів слідчого управління Головного управління Національної поліції у Львівській області про застосування запобіжного заходу у виді тримання під вартою 48-річного уродженця м. Подольськ, Московської області, який, за версією правоохоронців, переробляв стартові пістолети «STALKER» та «ZORAKI» на вогнепальну зброю.

В обґрунтування внесеного клопотання слідчий покликається на те, що особа підозрюється у незаконному зберіганні, носінні та збуті вогнепальної зброї без передбаченого законом дозволу, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.263 КК України. 

За результатами повного, всебічного та об’єктивного розгляду клопотання таке задоволено та застосованого до підозрюваного запобіжний захід у виді тримання під вартою на строк 60 днів із визначенням розміру застави - 50 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що становить 105 100,00 гривень, яка буде достатньою для забезпечення виконання підозрюваним обов’язків передбачених КПК України.

Дане рішення слідчим суддею було прийнято з огляду на доведеність обґрунтованої підозри особи у вчиненні тяжкого злочину, наявність передбачених КПК України ризиків невиконання процесуальних обов’язків.

Підозрюваному у вчиненні інкримінованого злочину загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.

На даний час досудове розслідування триває.

 

 

Підготував помічник судді Думич Р.М.