flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Мінування будівлі суду !

03 серпня 2020, 16:30

Сьогодні, 03 серпня 2020 року близько 14 год. 10 хв. на стаціонарний телефон загальної канцелярії Галицького районного суду м. Львова надійшло анонімне повідомлення про замінування суду.
Про цю пригоду негайно були сповіщені відповідні служби. Проводилася евакуація усіх відвідувачів та працівників будівлі по вул.Чоловського,2, в якій знаходяться чотири установи: Галицький районний суд м. Львова, Сихівський районний суд м. Львова, Львівський окружний адміністративний суд та Львівське регіональне відділення Національної школи суддів України.

Інформація про замінування будівлі суду не підтвердилася.

Під час проведення відповідних перевірочних дій фахівцями вибухотехнічної служби та Національної поліції в адміністративній будівлі вибухових пристроїв не виявлено.

Наразі Галицький районний суд м. Львова відновив роботу у звичному режимі.

 

 

Шановні громадяни, пам’ятайте про те, що набираючи номер телефону екстреної служби і повідомляючи про хибний виклик, ви не тільки порушуєте закон, але й ризикуєте життям інших людей.

Звертаємо Вашу увагу, що, згідно зі статтею 259 Кримінального кодексу України, завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху, підпалу або інших дій, які загрожують загибеллю людей чи іншими тяжкими наслідками, – карається позбавленням волі на строк до 6 років. Те саме діяння, якщо воно спричинило тяжкі наслідки або вчинене повторно, – карається позбавленням волі на строк до 8 років.

Порушення статті 183 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб» тягне за собою накладення штрафу від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

За повідомленням прес-служби суду